Co by se stalo s pracovním náborem, kdybyste předem eliminovali 90 % nevhodných uchazečů

Navash je pracovní portál založený na tom, co lidé chtějí dlouhodobě dělat. Objevíte tu potenciální zaměstnance, které práce baví a budou ji dělat dobře.

„Již jsem si prošel tvorbou grafiky, vývojem webů a aplikací, testováním softwaru a dalšími odvětvími. Tvorba PPC kampaní je něco, v čem jsem se našel ze všeho nejvíce, baví mě to a věnuji se jim na volné noze.“
Martin
uživatel navashe
Aby vám příležitost neutekla...

Jak nabírat stejně super lidi, jako má Apple nebo Google

Standardní životopis i klasický pracovní inzerát prostě nefungují. Tradiční pojetí inzerátů ty nejnadanější lidi odhání a probojovávat se naopak musíte nekonečným seznamem nevhodných kandidátů.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Nulla expedita, possimus architecto tempore asperiores, laudantium, officia ipsam facilis ad sequi, minima vero veritatis fuga eum modi ex accusamus earum? Ab!

Laudantium quaerat veritatis aut nam et fugiat sequi quasi ut illo, qui atque fuga quis, aliquam deleniti, accusantium magni eum ex obcaecati autem non assumenda reiciendis dolorem minima voluptate! Minima?

„Byl jsem manažerem týmu, který zajišťoval financování projektů. Poslední roky mě nejvíce bavila práce s mými kolegy a hledání nových lidí, kteří do našeho týmu přinesou novou krev. Rozvoj kolegů mě natolik nadchnul, že se chci personalistice věnovat dále a naplno.

Chci hledat lidi s energií a zápalem do své práce, aby firma mohla růst a zároveň si udržela loajalitu svých klíčových lidí a nepřicházela o ně v důsledku stresu nebo ztráty smysluplnosti práce.“

Petr
uživatel navashe
CV-čko je minulost, NAVASH se na budoucnost!

Jde ve stávající konkurenci najít jednorožce, aniž byste mu nabídli 3x tolik peněz?

Životopis vám prozradí jen předchozí zkušenosti kandidáta. Neříká ale nic o tom, jestli člověka ta práce bavila. A neprozradí vám, co kandidát chce dělat. V čem díky zájmu bude zářit.
na nic nečekejte

Hledejte talenty

Začít používat zdarma
Aby vám příležitost neutekla...

Navash pomáhá spojovat výjimečné osobnosti, které při dosavadním způsobu hledání práce měly jen malou šanci se potkat

Navash není jen o vyvěšení pracovního inzerátu. Lidi tu můžete hledat i sami.
CV-čko je minulost, NAVASH se na budoucnost!

Práci tu hledají i lidé, kteří pro pracovní trh byli neviditelní

Na Navash jsou lidé otevřenější a upřímnější. Nemusí se totiž bát, že vyvěšení profilu může ohrozit jejich stávající zaměstnání.

Proč používat Navash

  1. Nevybíráte si jen na základě toho, co kandidát zvládne. Místo toho získáváte lidi, kteří vědí, co chtějí dělat. Co o práci mají opravdový zájem. A budou v ní dobří, protože je naplňuje.
  2. Kandidáta volíte na základě sdílených hodnot a životní filosofie. To je pro něj důležitější než benefity v podobě stravenek a multi passů. Díky sdíleným hodnotám u vás vydrží déle.
  3. Najdete lidi, co chtějí pracovat právě s vámi. Do firmy tak nechodí jen kvůli pravidelné výplatě.
na nic nečekejte

Hledejte talenty

Začít používat zdarma