Přišli jste o výmluvu, proč nemůžete změnit práci

Je to masakr. Začít v novém oboru je ohromně těžké a životopis vám s tím moc nepomůže.

Proto pracovní svět mění formát Novus Vitae, který se nesoustředí na předchozí zkušenosti. Místo toho zaměstnavatele okouzlíte tím, co chcete dělat dnes.

Chci vlastní profil

3  důvody, proč používat Novus Vitae

  1. Životopis se soustředí na minulost. Řeší, co jste dělali, a kde jste to dělali. V Navash hovoříte o tom, co vás baví, a chcete dělat dnes. Pomáhá vám vymotat se ze začarovaného kruhu, kvůli kterému nemůžete přestat pracovat v oboru, kterého už máte plné zuby.
  2. Profil v Navash vás u stávajícího zaměstnavatele neohrozí. Citlivé informace (vystudované školy a zaměstnavatelé) jsou uzamčené a každá firma si je může zobrazit jen s vaším svolením. Aktuální zaměstnavatel se díky tomu nedozví, že se ohlížíte po alternativách.
  3. V Navash jsou firmy, pro které je důležitá vaše osobnost. Nové kolegy tu hledají lidé, co vás nevnímají jen jako lidský zdroj. Ale jako důležitou posilu do týmu.

Proč nehledat práci bez Novus Vitae

Lidé změní obor i několikrát za život. A životopis vás svazuje minulostí. Pohovor s ním je hlavně o tom, co už vás nebaví. CV totiž zaměstnavateli neříká, co chcete dělat dnes.

Absolutně k ničemu? Nebo jaký má životopis smysl?

Když vás práce baví, životopis je ideální. Poslouží vám, když chcete zůstat v oboru, který už děláte. Neděsí vás, že půjdete dělat to samé do jiné firmy? V tom případě CV skvěle prodá vaše zkušenosti. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Nulla expedita, possimus architecto tempore asperiores, laudantium, officia ipsam facilis ad sequi, minima vero veritatis fuga eum modi ex accusamus earum? Ab!

Laudantium quaerat veritatis aut nam et fugiat sequi quasi ut illo, qui atque fuga quis, aliquam deleniti, accusantium magni eum ex obcaecati autem non assumenda reiciendis dolorem minima voluptate! Minima?

na nic nečekejte

Vytvořit Novus Vitae

Chci najít práci snů